DEAR READER...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

..επιτέλους μαζί σας!

Πήγαινε κάτω

..επιτέλους μαζί σας! Empty ..επιτέλους μαζί σας!

Δημοσίευση  tith Πεμ Ιουν 14, 2012 12:27 am

Άργησα λίγο.. αλλά ο λαός λέει το εξής σοφό: "το καλό πράγμα αργεί να γίνει.." (και για αποφυγή παρξηγήσεων.. ΕΓΩ είμαι το καλό -get it??? Wink
Οι συστάσεις νομίζω είναι περιττές!
Είμαι κι εγώ ένα απ αυτά τα alternative κορίτσια που δεν ασχολούνται καθόλου με την εξωτερική τους εμφάνιση, υπέρμαχος του εσωτερικού κόσμου και της πνευματικής καλλιέργειας και ΜΟΝΟ.. Δεν μ ενδιαφέρει να αρέσω σε κανέναν, πολλές φορές ούτε στον ίδιο μου τον εαυτό και όλα αυτά τα θεωρώ στοιχεία που δηλώνουν υπέρτατη ανασφάλεια.. Δεν ασχολούμαι καθόλου με κουτσομπολιά και κακές γλώσσες, τα θεωρώ πεζά και κενά, συχνάζω σε σπίτια φίλων που διωργανώνουμε βραδιές ποίησης και λογοτεχνίας με δοκίμια του Παναγιωτόπουλου και της Αλβελέρ κυρίως, πίνοντας σουμάδα (εννοείται δεν έχω πάει ποτέ σε μαγαζί της παραλιακής -εκεί άλλωστε κυκλοφορούν μόνο "τηλεορασάκηδες" .. και αυτά τα "frozen" (coctails) τα θεωρώ "του διαβόλου"..) .. δε βλέπω καθόλου τηλεόραση (μόνο ΣΚΑΪ καμμιά φορά) και ενημερώνομαι μόνο από εφημερίδες και sites (σοβαρού περιεχομένου τονίζω και όχι κίτρινες φυλλάδες), δεν έχω ποτέ βαμμένα νύχια γιατί "κιτρινίζουν" και γενικότερα είμαι "της ουσίας".. (..Σ Ι Γ Ο Υ Ρ Α ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!)
Φίλες μου χαίρομαι πάρα πολύ για αυτή την πρωτοβουλία την "άκρως κοριτσίστικη" και θα χαρώ να βάλω κι εγώ από μεριάς μου ένα λιθαράκι στην λύση κάθε προβληματισμού σας!!!!
Ανυπομονώ να σας διαβάζω και να σας γράφω!
Φιλιαααα! I love you
tith
tith

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : Maroussi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης