DEAR READER...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κρεμες συσφιξης

+2
antria
cc
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  cc Κυρ Ιουν 10, 2012 6:42 am

Επειδη εχω βαρεθει να ακουω για κρεμες συσφιξης κ κατα της κυτταριτιδας κ δεν εχω καθολου αποψη....μηπως εχετε εσεις?Γενικα κανουν τπτ?Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε κ ομολογω οτι μεχρι στιγμης δεν εχω πεσει τοοοοοσο στην αναγκη τους ισως λογω ελλειπτικου κ χορου...βοηθαει η γυμναστικη λενε αλλα μιας κ μεγαλωνουμε κακο δεν κανει να ξερουμε ποια κρεμα ειναι καλη και ποια οχι...ακουω προτασεις


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cc στις Τρι Σεπ 11, 2012 2:44 am, 1 φορά
cc
cc

Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Απ: Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  antria Δευ Ιουν 11, 2012 9:36 am

cc έγραψε:Επειδη εχω βαρεθει να ακουω για κρεμες συσφιξης κ κατα της κυτταριτιδας κ δεν εχω καθολου αποψη....μηπως εχετε εσεις?Γενικα κανουν τπτ?Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε κ ομολογω οτι μεχρι στιγμης δεν εχω πεσει τοοοοοσο στην αναγκη τους ισως λογω ελλειπτικου κ χορου...βοηθαει η γυμναστικη λενε αλλα μιας κ μεγαλωνουμε κακο δεν κανει να ξερουμε ποια κρεμα ειναι καλη και ποια οχι...ακουω προτασεις

φιλη μου καλη μου φιλη!!!!!!!!!!!! αφου δεν εχεις πεσει τοσα χρονια στην παγιδα μην πεσεις τωρα!!!!!! bom bom bom
το εμποριο και το λανσαρισμα αυτον τον προιοντων ηδηκα τους καλοκαιρινους μηνε ειναι τραγικο ! απο επαγγελματικης πλευρας και απο προσωπικης αποψης...... αυτες του ηδους κρεμες κανουν αποτελεσμα μονο οταν συνδιαζεις διατροφη γυμναστικη και εντατικα μασαζ τοποθετοντας το προιον αλλα οχι απο το ιδιο σου το χερι μασαζ,, απο εναν που θα γνοριζει τις σωστες κηνησεις μασαζ! εαν τοποθετησεις μονη την κρεμα αδυνατισματος.....θα εχεις αποτελεσμα την πρωτη εβδομαδα ισως και τισ δυο πρωτες και αυτο γιατι αντιδρα ο αργανισμος στο κατι καινουργιο που εχει τοποθετηθει ,.......μετα απο εκει ΄΄΄;;;;;;;; το χειρομασαζ ειναι η καλυτερη δουλεια απο ολα μαζι τα προιοντα.... ακομα και χωρις αυτα το χειρομασαζ κανει θαυματα οταν μπεισ στην διαδικασια να το ξεκινησεις!
antria
antria

Αριθμός μηνυμάτων : 128
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Απ: Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  cc Δευ Ιουν 11, 2012 11:17 pm

ευχαριστώ για τις συμβουλές...
άρα κι εσύ δεν είσαι ιδιαίτερα υπέρ προιόντων τύπου κρέμες κ gel σύσφιξης?
cc
cc

Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Απ: Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  antria Τρι Ιουν 12, 2012 12:26 am

επι των πληστον ....οχι ! δεν ειμαι μονο εαν ειναι για εντατικα μασαζ οπως ειπα κ παραπανω! Smile Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy
antria
antria

Αριθμός μηνυμάτων : 128
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Απ: Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  Deppy Τρι Ιουν 12, 2012 11:28 am

Κι εγώ στο παρελθόν, στην αγωνία μου να χάσω όσο πιο σύντομα βάρος και να αδυνατίσω, έμπαινα στο πειρασμό και ότι έβλεπα σε διαφημίσεις το αγόραζα με την ελπίδα να γίνω σαν το μοντέλο!! Μα μάταια!!! Θα συμφωνήσω ότι πρωταρχικό ρόλο έχει η διατροφή σε συνδυασμό με κάποια γυμναστική. Και σίγουρα αρκετό νερό!! Για τα προϊόντα αυτά έχω ακούσει ότι επιδρούν πολύ επιφανειακά, χωρίς ουσιαστικό αποτέλεσμα, και θέλουν και το σωστό μασάζ για να γίνει η αιμάτωση και κατά συνέπεια η διάσπαση του λίπους. Η απλά απάληψη που κάνουμε οι περισσότερες δεν αρκεί ούτε για το ελάχιστο.
Deppy
Deppy

Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012
Τόπος : Καλλιθέα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Απ: Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  cc Τρι Ιουν 12, 2012 9:58 pm

Άρα ούτε εσύ είσαι ιδιαίτερα φανατική τους... Έχει πάντως τρομερή ποικιλία στην αγορά...
Εγώ θα δοκίμαζα κάποιο (όχι αδυνατιστικό όσο συσφικτικό τύπου) αλλά δεν ξέρω και ποιο...
cc
cc

Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Απ: Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  annie Τρι Ιουν 19, 2012 3:45 am

Ο καλύτερος τρόπος σύσφιξης ειναι καλή διατροφή κ γυμναστική! Γενικά αποφεύγουμε τη ζάχαρη κ μακρυά από coca-cola. Επειδή κ με τη γυμναστική κ με τη ζέστη τώρα χάνουμε πολλά υγρά κ αφυδατώνεται πολύ το δέρμα, καλό είναι να χρησιμοποιούμε μια κρέμα ενυδατική/σύσφιξης για να διατηρούμε την επιδερμίδα λεία. Ας μην περιμένουμε από μία κρέμα όμως θαύματα! Θέλει κόπο κ προσπάθεια ένα κορμί θανατηφόρο!!! Very Happy
annie
annie

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2012
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Απ: Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  cc Τρι Ιουν 19, 2012 5:58 am

χαχαχα...σωστα! και ποια συγκεκριμενη κρεμα η κρεμες εχεις να μας προτεινεις ειτε που τις βρισκουμε σε hondos center ειτε σε φαρμακειο?
cc
cc

Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Απ: Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  lucille1987 Τρι Ιουν 19, 2012 6:00 am

νομίζω πως μεγαλυτερο αποτελεσμα εχουν οι φυσικες μεθοδοι !!!! δηλαδη το πολυ νερο, η γυμναστικη και εννοειτε η διατροφη !!!!!!!! η κυτταριτιδα ειναι καθαρα θεμα διατροφης, και γι'αυτο συνανταται κυριως σε μεσογειακους λαους. εαν κοιταξουμε τις γυναικες των σκαδιναβικων χωρων ουτε που γνωριζουν τι σημαινει κυτταριτιδα. οποτε θεωρω πως οι εξωγενεις παραγοντες οπως κρεμες, μασαζ και διαφορα αλλα δεν κανουν απολυτως τιποτα !!!!!!! ας μην γινομαστε θυματα του γυναικειου υπερκαταναλοτισμου, ειδικα τετοιες εποχες που ολοι συνανταμε οικονομικες δυσκολιες. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
lucille1987
lucille1987

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Απ: Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  antria Πεμ Ιουν 21, 2012 11:21 pm

lucille1987 έγραψε:νομίζω πως μεγαλυτερο αποτελεσμα εχουν οι φυσικες μεθοδοι !!!! δηλαδη το πολυ νερο, η γυμναστικη και εννοειτε η διατροφη !!!!!!!! η κυτταριτιδα ειναι καθαρα θεμα διατροφης, και γι'αυτο συνανταται κυριως σε μεσογειακους λαους. εαν κοιταξουμε τις γυναικες των σκαδιναβικων χωρων ουτε που γνωριζουν τι σημαινει κυτταριτιδα. οποτε θεωρω πως οι εξωγενεις παραγοντες οπως κρεμες, μασαζ και διαφορα αλλα δεν κανουν απολυτως τιποτα !!!!!!! ας μην γινομαστε θυματα του γυναικειου υπερκαταναλοτισμου, ειδικα τετοιες εποχες που ολοι συνανταμε οικονομικες δυσκολιες. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

συμφωνω απολυτα! sunny sunny Smile Smile
antria
antria

Αριθμός μηνυμάτων : 128
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Απ: Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  ranaraki Τετ Ιουν 27, 2012 12:56 pm

θα συμφωνησω με οσα εχετε γραψει μεχρι στιγμης κοριτσια ύστερα απο αρκετές αγορές διαφορων προιόντων με πολλές υποσχέσεις κατέληξα στο συμπέρασμα οι κρέμες του εμπορίου δεν κάνουν σχεδόν τίποτα
Ωστόσο για να ειμαι ειλικρινής ύστερα από παρότρυνση μιας φίλης δοκίμασα να κανω μάσκα σώματος με άργιλλο κ τα αποτελέσματα υστερα από αρκετές εφαρμογές είναι ικανοποιητικά αρκεί να μην βαρεθείς (όπως κάνω συνήθως) και το σταματήσεις
ειναι μια λύση αρκετά οικονομική κ αποτελεσματική παίρνουμε άργιλλο πράσινο σε σκόνη απο καταστήματα που πουλάνε βότανα το αναμιγνύομε με νερό έτσι ωστε να κανει λάσπη και αλοιφουμε οπου έχουμε προβλημα τυλιγουμε με μια ζελατινα που ολοι εχουμε στο σπιτι και περιμενουμε 20 λεπτα προσοχη οχι καθε μερα 3 φορες την εβδομάδα μονο

ranaraki

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2012
Τόπος : athina

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρεμες συσφιξης Empty Απ: Κρεμες συσφιξης

Δημοσίευση  antria Τετ Ιουν 27, 2012 1:52 pm

ranaraki έγραψε:θα συμφωνησω με οσα εχετε γραψει μεχρι στιγμης κοριτσια ύστερα απο αρκετές αγορές διαφορων προιόντων με πολλές υποσχέσεις κατέληξα στο συμπέρασμα οι κρέμες του εμπορίου δεν κάνουν σχεδόν τίποτα
Ωστόσο για να ειμαι ειλικρινής ύστερα από παρότρυνση μιας φίλης δοκίμασα να κανω μάσκα σώματος με άργιλλο κ τα αποτελέσματα υστερα από αρκετές εφαρμογές είναι ικανοποιητικά αρκεί να μην βαρεθείς (όπως κάνω συνήθως) και το σταματήσεις
ειναι μια λύση αρκετά οικονομική κ αποτελεσματική παίρνουμε άργιλλο πράσινο σε σκόνη απο καταστήματα που πουλάνε βότανα το αναμιγνύομε με νερό έτσι ωστε να κανει λάσπη και αλοιφουμε οπου έχουμε προβλημα τυλιγουμε με μια ζελατινα που ολοι εχουμε στο σπιτι και περιμενουμε 20 λεπτα προσοχη οχι καθε μερα 3 φορες την εβδομάδα μονο

ναι σε αυτο ειμαι περισσοτερο συμφωνη!
antria
antria

Αριθμός μηνυμάτων : 128
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης