DEAR READER...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αίγλη Ζαππείου

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αίγλη Ζαππείου Empty Αίγλη Ζαππείου

Δημοσίευση  John_John Σαβ Φεβ 09, 2013 1:59 am

Αίγλη Ζαππείου Aigli-estiatorio

Αλλαγμένη προς το απλότερο η Αίγλη. Τραπεζάκια σε ύφος ταβέρνας. Εκπληκτική θέα Ακρόπολη! όμορφος χώρος σε εξαιρετικό σημείο. Δεν νομίζω ότι ο χώρος χρειάζεται περισσότερες συστάσεις... Επί της γεύσης τώρα...
4 άτομα παραγγείλαμε το μενού με πιάτα από την Ήπειρο.
Στα θετικά:
Η τιμή (25 ευρώ το άτομο με -ουσιαστικά- 2 μπουκάλια κρασί).
Η Γεύση: Ότι δοκίμασα ήταν εξαιρετικής ποιότητας και πολύ καλής γεύσης (εκτός από το Ελιξήριο από ξύδι (?) το οποίο ήταν για την αλλαγή της γεύσης μετά τα ορεκτικά για τα κυρίως και μου φάνηκε απαράδεκτο...)

Στα αρνητικά ήταν η ποσότητα. Είναι η δεύτερη φορά στη ζωή μου που το παθαίνω. Να φεύγω από εστιατόριο και να θέλω να φάω. Ούτε το γλυκό που φάγαμε μετά από ζαχαροπλαστείο κατάφερε να με χορτάσει... Τρομερά λίγο το φαγητό και το γλυκό μια μπουκιά (3 συγκεκριμένα στην κυριολεξία)...
John_John
John_John

Αριθμός μηνυμάτων : 646
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αίγλη Ζαππείου Empty Απ: Αίγλη Ζαππείου

Δημοσίευση  antria Πεμ Φεβ 14, 2013 12:39 pm

μα και 25 ευρω μα κ μια μπουκια ...που το ειδε το καλο σε ολη την ηστορια ;;;; μαλλον χαλια ηταν .. απλα εισαι ευγενικος χαχαχ
antria
antria

Αριθμός μηνυμάτων : 128
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : kallithea

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αίγλη Ζαππείου Empty Απ: Αίγλη Ζαππείου

Δημοσίευση  John_John Παρ Φεβ 15, 2013 3:31 am

Η γεύση και το περιβάλλον ήταν σε πολύ καλό επίπεδο. Τα 25 ευρώ δεν τα λες και πολλά για εστιατόριο τέτοιου βεληνεκούς ειδικά όταν μέσα στην τιμή είναι και μισό μπουκάλι κρασί το άτομο. Απλά η επιλογή στην ποσότητα ήταν λάθος κατά τη γνώμη μου! Δεν τα λέω από ευγένεια. Προσπαθώ αντικειμενικά να γράψω. Αν κάτι μου φανεί άθλιο θα το πω με το όνομά του... Smile afro
John_John
John_John

Αριθμός μηνυμάτων : 646
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αίγλη Ζαππείου Empty Απ: Αίγλη Ζαππείου

Δημοσίευση  cc Κυρ Φεβ 17, 2013 6:37 am

πραγματι πολυ μικρη η ποσοτητα...
το ελιξηριο εμενα μαρεσε .... κοπανησα 4 στην καθισια μου
χαχαχα
cc
cc

Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης