DEAR READER...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΑΝΟΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ & ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΥΡΑΣ (Σταυρός του Νότου Plus)

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΟΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ & ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΥΡΑΣ (Σταυρός του Νότου Plus) Empty ΠΑΝΟΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ & ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΥΡΑΣ (Σταυρός του Νότου Plus)

Δημοσίευση  John_John Δευ Δεκ 31, 2012 7:47 am

ΠΑΝΟΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ & ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΥΡΑΣ (Σταυρός του Νότου Plus) Panos_Mouzourakis_kai_Thanasis_Aleuras_sto_Stauro_tou_Notou_plus10

Ας ξεκινήσω γράφοντας τα καλά γιατί αλλιώς κινδυνεύω να φανώ πολύ κακός...
Πολύ καλοί περφόμερ και οι 2 τους. Πολύ ζωντάνια και μπόλικο χιούμορ.
Ο Θανάσης Αλευράς πολύ καλύτερος από το αναμενόμενο. Στο κομμάτι του προγράμματος που τραγουδάει τα λαϊκά αν υπήρχαν λουλούδια στο μαγαζί θα πνιγόταν!
Πολύ καλή και η στιγμή που οι δυο τους κατεβαίνουν στον κόσμο τραγουδώντας το "Φίλα με ακόμα"...
Και τώρα στα κακά:
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ η επιλογή του Μουζουράκη να λέει ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ δικά του τραγούδια. Τρελό ξενέρωμα. Εκτός από μερικά λίγα κοριτσάκια που τρελαίνονται και τα έχουν μάθει απ έξω το υπόλοιπο μαγαζί νομίζω βαριόταν. Τουλάχιστον εγώ πολύ. Βαρέθηκα φοβερά στα κομμάτια του. Αν σκεφτεί κανείς ότι κάνει πάνω από το μισό πρόγραμμα καταλαβαίνετε ότι έκοψα φλέβα... ΤΡΑΓΙΚΟ! Δεν το πίστευα.
Σε κάποια φάση ο Αλευράς λέει στον Μουζουράκη: " Κατεβαίνω τώρα εγώ από τη σκηνή. Τους έφερα στο κέφι. Ανέβα τώρα εσύ να πεις τα δικά σου να τους ξενερώσεις".
Μπορεί να τα είπε με χιουμοριστικό ύφος αλλά εξέφρασε την πραγματικότητα νομίζω. Και αυτό είναι το χειρότερο... Τουλάχιστον εγώ μέσα μου σκεφτόμουν το ίδιο χωρίς καμία διάθεση χιούμορ βέβαια...
Ο Αλευράς θα ξαναπώ ότι ήταν πολύ καλός αλλά δυστυχώς δεν έφτανε για να σωθεί το ΝΑΥΑΓΙΟ!
Αν ήταν μόνος του ο Αλευράς θα ήταν πολύ πολύ καλύτερα (ή αν ο Μουζουράκης τραγουδούσε και άλλα πράγματα εκτός Μουζουράκη)...
Λυπάμαι αλλά νομίζω ότι στο συγκεκριμένο πρόγραμμα έφαγα ΦΟΛΑ. Αν δεν υπήρχε και ο Αλευράς θα ήταν για βραβείο Σάπιας Ντομάτας!
Τέλος για αυτό που είδαμε αυτό που πληρώσαμε ήταν τρομερά ΑΚΡΙΒΟ!
ΚΡΙΜΑ!
John_John
John_John

Αριθμός μηνυμάτων : 646
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΟΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ & ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΥΡΑΣ (Σταυρός του Νότου Plus) Empty Απ: ΠΑΝΟΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ & ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΥΡΑΣ (Σταυρός του Νότου Plus)

Δημοσίευση  cc Δευ Ιαν 14, 2013 2:38 am

Πραγματικά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!
Απορώ πως όσοι ασχολούνται με την καλλιτεχνική επιμέλεια αυτής της παράστασης, δεν έχουν εντοπίσει την κοιλιά που κάνει ο Μουζουράκης και πόσο κουράζει το κοινό, όσο τρελοί θαυμαστές του και αν υπάρχουν ανάμεσα σε αυτό.
Ο Αλευράς μακράν καλύτερος του Μουζουράκη...Καλός ηθοποιός και πνευματώδης showman.
Βαρέθηκα, κουράστηκα, νευρίασα με τα 30 τόσα ευρώ που έσκασα..
Μοναδική καλή στιγμή το "ΦΙΛΑ ΜΕ ΑΚΟΜΑ" που οι δύο performer χορεύουν και τραγουδούν ανάμεσα στον κόσμο...
cc
cc

Αριθμός μηνυμάτων : 477
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης